Stavební mistr / by Tomáš Vacek

Popis pozice:

- organizace práce na stavbě, řízení výrobních kapacit
- jednání se subdodavateli
- vystavování úkolových listů a jejich vyhodnocení
- zajišťování materiálu na stavbu
- kontrola pracovníků a dodržování předpisů
- zastupování stavbyvedoucího v době jeho nepřítomnosti na stavbě

Požadavky

- vzdělání min. SŠ stavebního, praxe vítána
- znalost práce na PC (Word, Excel, příp. Aspe)
- řidičský průkaz sk. B
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- flexibilita a pracovní nasazení

Platové podmínky: 25 000–45 000 Kč

(výše výdělku dle praxe a dosažených pracovních výsledků)

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou historií a pozicí na trhu
zaměstnanecké benefity (stravenky, poukázky, Multisportkarta, permanentky, vzdělávací kurzy, odborné semináře, firemní akce a jiné)
- v rámci pracovního zařazení mobilní telefon, notebook, automobil
- příjemný kolektiv
- nástup možný ihned

V případě zájmu kontaktujte sekretariát

tel.: 731 606 929
e-mail: sekretariat@brex.cz