O nás

Věříme v kvalitu. Je to první a poslední vlastnost všech dobrých věcí. Kvalita je hmatatelná.

Preciznost a entuziasmus

Každý projekt je tak dobrý, jak dobře je provedený. Naši klienti oceňují preciznost a entuziasmus, se kterými se pouštíme do realizace jejich záměrů. Dlouholetá zkušenost ve stavebnictví, specializace na nové technologie a těsné spojení s projekční a inženýrskou fází stavby znamenají perfektní výsledek.

Vznik

1991

Založena společnost BREX, spol. s r.o. Její založení iniciovala skupina odborníků z oblasti stavební výroby a stavební projekce. Rozložení těchto odborností předurčovalo zaměření firmy do širokého spektra stavebních oborů s možností provádět jak kompletní stavby, tak se specializovat na odborné technologie stavební výroby.

2013

Spoluvlastníkem společnosti BREX, spol. s r.o. se stala společnost V-CON, s r. o (součást skupiny Valbek-EU, a. s.).

2020

Jediným, 100% vlastníkem společnosti BREX se stala společnost V-CON, s r.o. a naše společnost je tak již nedílnou součástí skupiny VALBEK – EU a.s. Vedení společnosti chce pokračovat v jejím dalším úspěšném rozvoji. Cílem je zaměřit se na stavby nejen v oblasti pozemního stavitelství, ale hlavně na oblast dopravních staveb, konkrétně mostů, monolitických a speciálních konstrukcí. V užším spojení a vzájemné spolupráci se společnostmi V-CON a Valbek s.r.o předpokládáme zúročení společných zkušeností v této oblasti.