Tradiční a spolehlivý výrobce
plastových a hliníkových oken a dveří 

rodinnž dÖm-uzky.jpg

Zaměření zdarma  
Montáž a začištění v ceně
Záruka minimálně 5 let

Stavební otvory zaměří náš technik ještě před podpisem smlouvy. Stará okna vybouráme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Nová okna osadíme, vyvážíme a na konci montáže seřídíme. Spáry kolem oken vypěníme, osadíme vnitřní parapety a zednicky zapravíme vnitřní špalety. Do nových oken si už při objednávce můžete vybrat žaluzie, rolety nebo sítě proti hmyzu. Doprava oken v Liberci a okolí do 20 km je zdarma. Na okna a dveře Schüco poskytujeme min. záruku 5 let. 

Plast nebo hliník z profilů Schüco, výroba v České republice

Plastová a hliníková okna Schüco jsou zárukou špičkové kvality, funkčnosti a komfortního bydlení. Schüco je jednička na německém trhu a jediný producent, který vyrábí výhradně ve svém závodě v Německu. Okna a dveře všech velikostí a tvarů navrhujeme, vyrábíme a montujeme ve vlastním moderním závodě v Raspenavě. Naše moderní linka má kapacitu až … tisíc oken ročně.

okno.jpg

Montáže vlastním proškoleným týmem 

Výrobu i montáž oken a dveří z německých profilů Schüco zajišťují výhradně naši kmenoví zaměstnanci. Ti mají s plastovými a hliníkovými okny bohaté zkušenosti, které si navíc pravidelně rozšiřují díky propracovanému systému školení. 

spolecna (1 of 1).jpg

Okna a dveře s mnoha výhodami

  1. typ 1 + hlavní výhoda

  2. typ 2 + hlavní výhoda

  3. typ 3 + hlavní výhoda

  4. typ 4 + hlavní výhoda

Hlin°kov† prosklen† fas†da.jpg

20 let na trhu,
stovky spokojených zákazníků ročně 

Okna a dveře vyrábíme už od roku …Díky spokojenosti našich zákazníků patříme mezi přední výrobce oken v Libereckém kraji. Zakládáme si na vysoké kvalitě použitých materiálů, precizní a moderní výrobě a nadstandardním přístupu k zákazníkům.

 

Nezávazná
kalkulace zdarma

Typ okna
Barevné provedení
Doplňky
Informace o mě
Jméno *
Jméno

* povinný údaj